LETNÍ TÁBOR VLČÍ 2021

u Dolního Radíkova

Informace budou aktualizovány

Jaký máte plán na prázdniny? Zatím žádný? Tak pojeďte s námi na tábor!

Jsme tábornický klub Modrý kruh, oddíl ROJ, působící v rámci pražské oblasti České tábornické unie a na tábor do Vlčí jámy na Jindřichohradecku jezdíme každý rok už přes třicet let. Vídáme se během celého roku, takže jsme sehraná parta, ale přáli bychom si poznat co nejvíc nových prima kamarádů.

 

CO JE V PLÁNU?

    Především budeme hrát napínavou celotáborovou hru. Její téma je ovšem do poslední chvíle pečlivě střeženo, dozvíme se ho vždy až u slavnostního zahajovacího ohně.

    Zahrajeme si spoustu zábavných lesních, lučních, denních i nočních her, vyrobíme si něco pěkného, naučíme se tábornickým dovednostem a poznáme okolní přírodu. Také se vydáme na výlet do okolní krajiny a v horkých dnech se zchladíme v nedalekých rybnících nebo táborové hrázi.

    Na rozdíl od předchozích táborů se letos z důvodu preventivních opatření (v souvislosti s epidemií koronaviru) nekoná tradiční rodičovský víkend.

 

JAK?

    Spíme po dvojicích ve stanech s podsadou. Objekt jídelny a kuchyně je pevnou stavbou ze dřeva a útočištěm před případným deštěm. Na tábořišti máme dále fotbalové (ač častěji používané coby softbalové) a volejbalové hřiště a samozřejmě ohniště na slavnostní ohně.

    Díky sofistikovanému systému ohřevu vody v našich umývárkách je mytí v horké vodě častým a velice oblíbeným večerním programem.
Na našem táboře je elektrická energie dostupná jen ve formě baterií - jediný proud, který Vlčí protéká, je ten Radíkovského potoku.

 

 

KDY, KDE A ZA KOLIK?

 18.7. - 8.8.2020 – tři báječné týdny uprostřed lesů, luk a polí ve Vlčí jámě nedaleko Českého Rudolce. Uvítáme chlapce a dívky ve věku 7 – 14 let.

Vzhledem k hygienickým opatřením MZ ČR jsme se rozhodli, že se letos nebude konat rodičovský víkend.

 

Pro další informace napište našemu hlavnímu vedoucímu Kubíkovi

email: hvt.roj@gmail.com

tel.: 777 208 250

 

Přihláška k odeslání do 5.5.2020:

přihláška na LT Vlčí 2020.pdf (376,4 kB)
 

 

Dokumenty potřebné při odjezdu:

kopie kartičky pojištěnce

Souhlas s fotografováním.pdf (196,8 kB) pro ty, kdo jej ještě nepodepisovali
Souhlas zdravotní stav.pdf (112 kB)

posudek,bezinfekčnost.pdf (158,9 kB)

 

Podrobné informace a seznam věcí:

Informace pro rodiče a seznam věcí-2020.pdf (266456)

 


 

 

Pár fotek z velmi vydařeného tábora ve Vlčí 2013 a ještě vydařenějšího tábora Vlčí 2014 a mnohem mnohem vydařejnějšího tábora Vlčí 2015 a opravdu mnohem mnohem mnohem vydařenějšího tábora Vlčí 2016 (o Vlčí 2017 ani nemluvě) a exkluzivních oddílových akcí najdete na Rajčeti..