Vánoční výprava do Přelouče (6. – 8. 12. 2013)

16.11.2013 21:04

Vánoce… Už to slovo vyvolává příjemné pocity. A což teprve až se sbalíme a společně vyrazíme směr Přelouč…J Znáte ten pocit, že máte radosti plné tělo a někudy to prostě musí vytrysknout? To se nám bude všem dít! Juhúúú!

 

Letos nás čeká nad jiné epesní výlet za krásami Přeloučska a také velkolepá kulinářská soutěž. Chybět samozřejmě nebude pouštění svíčiček, zpěv koled, konzumace slavnostní večeře a všechny další tradiční radovánky. Nebo aspoň jejich většina.

 

Srazíme se v pátek v 15:30 na Hlavním nádraží pod nepojízdnými schody naproti proskleným dveřím vedoucím k přepážkám s prodejem jízdenek. A odrazíme se v neděli v 17:20 na Hlaváku u Burger Kingu (nedočkaví rodiče nás mohou vyhlížet na peróně již v 17:15).

S sebou sbalte kromě samozřejmých potřeb, jako oblečení, hygienické potřeby a tak dále, také karimatku, spacák, bačkůrky, dárečky pro kamarádíčky, cukrovíčko a 420 Kč. Vhodným doplňkem na vánoční výpravu bývá také termoska.

V naší luxusní ubytovně není možnost teplé sprchy, pouze teplé vody z kohoutku umyvadla. Přibalte tedy případně vlhčené ubrousky, suché šampony a jiné roztomilé hygienické propriety.

Dále spakujte CDD na pátek, něco pečeného, 4 rohliky, cca 100 gr. paštiky NEBO taveňáku (dle vlastních preferencí), půlku chleba, Duko nebo Lučinu, ovoce a sušenky na sváči.

 

Na srazu je potřeba prokázat se osobním tajným heslem pošeptaným přímo Hančí osobně do pravého ucha. Pro získání svého zašifrovaného osobního tajného hesla kontaktujte neprodleně Hančí.

 

Dejte vědět do čtvrtka 5. 12. (To bude chodit Mikuláš!!), jestli s vámi můžu počítat (hanakys@post.cz, 776564017).

 

Těším se, že to snad ani nejde víc!

 

Hančí