Mokasín 2014

16.03.2014 12:06

 

EPIDEMIE

Mokasín 2014

 

 

Globální katastrofu, která vyhladila téměř celé lidstvo, přežila skupina zhruba šedesáti lidí kdesi ve střední Evropě. Žijí v osadě, která je pečlivě chráněna proti nebezpečným vnějším vlivům a které říkají „Oáza života“, zkráceně Oáza.

V tomto okamžiku uplynulo od katastrofy pět let a toto malé společenství se pomalu rozrůstá o nové členy – děti i takzvané robinsony.

Pokud je obyvatelům Oázy známo, pravděpodobně se ve světě vyskytují další podobná centra zbytků civilizace. Mnoho o nich ale nevědí, nemají s nimi žádný kontakt a o jejich existenci se doslýchají pouze od „poutníků“ neboli „robinsonů“, což jsou lidé, kteří i po katastrofě žijí ve vnějším světě na vlastní pěst. Někteří z nich občas zavítají do tohoto města, usadí se zde a stanou se členy místní společnosti. To je vždy vítaná událost, protože každý další zkušený člověk, který může obci pomoci svými znalostmi, je nesmírně užitečný.

Poslední takový robinson, který se objevil u Hlavní brány, je v tuto chvíli v karanténě a pod dohledem lékařů, aby se vyloučila možnost, že je nakažený nějakou chorobou…

 

 

 

Jak jste jistě vytušili z úvodního textu, letošní Mokasín (mezioddílová hra Pražské oblasti České tábornické unie) bude postapokalypticky chorobný.

Odehrávat se bude 5. 4. 2014 na základně ČTU u Velké Lečice (N49° 48' 21.5 E14° 18' 49.1).

 

Sejdeme se v 7:00 na Hlavním nádraží před pokladnami a rozejdeme se v 19:05 tamtéž (na zpáteční cestě vlak jede přes Vršovice, Krč, Braník, takže je možné vystoupit i na těchto stanicích).

 

Oblečte tak, abyste vydrželi celý den v lesích a na loukách a obujte si pevné a pohodlné boty. S sebou si vezměte sváču, pláštěnku, povinnosti, atlas rostlin, polévkovou lžíci a 160 Kč. K tomu přibalte cokoliv, co si myslíte, že by vám mohlo během hry pomoci. A hlavně nic nezapomeňte! Každá položka na seznamu má ve hře svůj význam!

Do čtveřice budete dále potřebovat vařič a jeho zdroj a dva ešusy (všechny tyto předměty pečlivě označené jménem majitele!). Proto kdo máte možnost s sebou něco z toho vzít, dejte to vědět Kubíkovi, ať má přehled.

 

O své účasti a případném vlastnictví vařících potřeb dejte vědět Kubíkovi do 3. 4. 2014 na tel 777 208 250 nebo mail wychuchol@post.cz.

 

Obyvatelé Oázy se už těší, až za nimi v dubnu dorazíte!

mokasín 2014.doc (90 kB)