Jarní

12.04.2013 14:10

Jarní výprava

Kdy?     sraz 12.4.2013 na hlavním nádraží v Praze v 15 hodin 35 minut

             příjezd 14.4.2013 tamtéž v 17 hodin 40 minut                   

Kam pojedeme? Nedaleko od Prahy směrem na jih.

Jak? Vlakem.

Proč? Podívat se na botanickou specialitku oblasti-kytku, co skoro nikde jinde v Čechách neroste, ošplouchnout se v řece, užít si srubu bez přívodu elektřiny a s vodou jen ze studánky, který je na samotě mezi spoustou dalších chatek;), prozkoumat zlatonosnou štolu.

Za kolik? Za 400Kč

Co s sebou? Oblečení a boty na výlet, oblečení na převlečení, boty na přezutí, pyžamko, hygienické potřeby, spacák, povinnosti, nůž, baterku, jestli máte, tak dobrou lupu či dalekohled, oblíbenou hru-veselou či společenskou.

Co k jídlu? Na pátek CDD, půlku chleba, čočkovou polívku, něco pečeného, něco nad oheň (slanina, špek, klobáska, sýr, jabko, cibule, mrkev, holoubě,…), pomazánkové máslo, zeleninu dle chuti, těstoviny do dvojice, protlak nebo loupaná rajčata do dvojice, olivy a česnek do dvojice, trochu cukru, soli,strouhaného sýra, čaje, citronu, sušenku a ovoce k vlastnímu užití.

Indicie!  V té oblasti jsme byli už na jaře roku 2004, proto zapátrejte v archivech, otevřete kroniky, zeptejte se pamětníků.

Až zjistíte, kam se chystáme, zašlete fotku kytky na adresu majdalos@seznam.cz, kdo pošle jako první správnou, nebude muset na výpravě mýt nádobí:D

Na výpravu se hlašte do středy večer 10.4.2013 opět na majdalos@seznam.cz.

Velmi se těší MajdaLos