Termín Vlčí a další akce

Vážení rodiče, přátelé, oddíláci

 
Aktualizováno 26.11.
 
Již máme termín Vlčí 2022: 2. 7. - 23. 7. 2022
 
Akce zatím stále pořádáme, uvidíme jak se bude covidová situace nadále vyvíjet. Seznam akcí je napsán v záložce Akce.
 
 
 

KDO JSME, CO DĚLÁME...

    Nu, složité odpovědět, protože je toho docela spousta. Ale popořadě.

  •    Jsme pražský dětský oddíl Roj, který je otevřený chlapcům i dívkám ve věku od 7 do 14 let. Kdo s námi nějakou chvíli jezdí na tábory a výpravy, má už nějaký věk a zkušenosti, stává se instruktorem a poté i vedoucím. Ale veselostí je dost pro každého a v libovolném věku!
  •    Akce máme cca 2x za měsíc o víkendech. Jezdíme na jednodenní i vícedenní výpravy nebo máme nějakou půldenku v Praze. Každý rok během letních prázdnin pořádáme třítýdenní letní tábor ve Vlčí jámě u Radíkova v České Kanadě v jižních Čechách.
  • Jsme členy České tábornické unie a společně s dalšími dvěma oddíly, jezdící na stejné tábořiště, tvoříme TK Modrý Kruh.
  •    A co tedy děláme? Chodíme, hrajeme hry ve dne i v noci, učíme se lesní moudrosti i praktickým dovednostem, šifrujeme, malujeme, hrajeme divadlo, plaveme, táboříme, jezdíme vlakem, poznáváme památky a přírodní krásy po celé republice, zpíváme, bivakujeme, pereme si a občas si i navzájem štupujeme ponožky.
  •    A rádi odpovídáme na jakékoliv dotazy, které by vás napadly :)

NOVINKY

PF 2015

30.12.2014 13:38

Kolik jsme ušli na velké podzimní výpravě

29.10.2014 22:33
Ti, co nešli na rozhlednu na Biskupské kopě ani na Vozku: 42 km Ti, co šli na rozhlednu na Biskupské kopě, ale nešli na Vozku: 45 km Ti, co šli na rozhlednu na Biskupské kopě i na Vozku: 52 km   Sobota: https://www.mapy.cz/s/dSxP (9,6 km) Neděle: https://www.mapy.cz/s/dSxS (5,2 km) Neděle -...

Puťák

31.08.2014 20:31
Letošní puťák byl dlouhý necelých 46 km (počítáno podle skupinky Phoenixové, bez započtení kufrů). Viz mapa: www.mapy.cz/s/cyAF   Geronimový puťák měřil 60 km. V mapce je započítána trasa kterou urazil Oslík s Forestem včetně sedmnáctikilometrové cesty vlakem z Telče do...
<< 1 | 2