Další omezování činnosti

Vážení rodiče, přátelé, oddíláci

 
Aktualizováno 12.1.
 
bohužel nadále nemůžeme pro vás plnohodnotně organizovat naše akce. Takže kromě online akcí, které probíhají na našem Discordu tak pro vás připravujeme samoobslužnou Hru po Praze, kterou si budete moct zahrát od 17.1. do 24.1. Lyžařská výprava je zrušena, pokud by se situace zlepšila, bude alespoň jednodenní lyžování.
 
Mějte se krásně a zůstaňte zdraví
 

KDO JSME, CO DĚLÁME...

    Nu, složité odpovědět, protože je toho docela spousta. Ale popořadě.

  •    Jsme pražský dětský oddíl Roj, který je otevřený chlapcům i dívkám ve věku od 7 do 14 let. Kdo s námi nějakou chvíli jezdí na tábory a výpravy, má už nějaký věk a zkušenosti, stává se instruktorem a poté i vedoucím. Ale veselostí je dost pro každého a v libovolném věku!
  •    Akce máme cca 2x za měsíc o víkendech. Jezdíme na jednodenní i vícedenní výpravy nebo máme nějakou půldenku v Praze. Každý rok během letních prázdnin pořádáme třítýdenní letní tábor ve Vlčí jámě u Radíkova v České Kanadě v jižních Čechách.
  • Jsme členy České tábornické unie a společně s dalšími dvěma oddíly, jezdící na stejné tábořiště, tvoříme TK Modrý Kruh.
  •    A co tedy děláme? Chodíme, hrajeme hry ve dne i v noci, učíme se lesní moudrosti i praktickým dovednostem, šifrujeme, malujeme, hrajeme divadlo, plaveme, táboříme, jezdíme vlakem, poznáváme památky a přírodní krásy po celé republice, zpíváme, bivakujeme, pereme si a občas si i navzájem štupujeme ponožky.
  •    A rádi odpovídáme na jakékoliv dotazy, které by vás napadly :)

NOVINKY

PF 2015

30.12.2014 13:38

Kolik jsme ušli na velké podzimní výpravě

29.10.2014 22:33
Ti, co nešli na rozhlednu na Biskupské kopě ani na Vozku: 42 km Ti, co šli na rozhlednu na Biskupské kopě, ale nešli na Vozku: 45 km Ti, co šli na rozhlednu na Biskupské kopě i na Vozku: 52 km   Sobota: https://www.mapy.cz/s/dSxP (9,6 km) Neděle: https://www.mapy.cz/s/dSxS (5,2 km) Neděle -...

Puťák

31.08.2014 20:31
Letošní puťák byl dlouhý necelých 46 km (počítáno podle skupinky Phoenixové, bez započtení kufrů). Viz mapa: www.mapy.cz/s/cyAF   Geronimový puťák měřil 60 km. V mapce je započítána trasa kterou urazil Oslík s Forestem včetně sedmnáctikilometrové cesty vlakem z Telče do...
<< 1 | 2